W magazynie
SKU
fauvism floral Tana Lawn™

NOWOŚĆ Fauvism Floral Tana Lawn™

140,00 zł

NOWOŚĆ

FAUVISM FLORAL to wzór z kolekcji SS24 A Liberty Kaleidoscope, która zabiera nas w świat kolorów, projektanci wykorzystali podstawowe pigmenty tworząc cztery historie - Spectrum, Red, Blue i Yellow.

Ten print jest częścią historii Spectrum inspirowanej eklektycznymi ruchami w sztuce współczesnej. Żywe kwiaty namalowane są gwaszem za pomocą szerokich, teksturowanych pociągnięć pędzla, kropki w kontrastujących odcieniach dodają dynamiki. Projekt został zainspirowany zabawnymi dziełami sztuki Howarda Hodgkina oraz żywym rytmem kolorystycznych kompozycji stosowanym w sztuce fowistów.

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja jej produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

pranie w 40 stopniach

szerokość 136/133 cm, gramatura 76g/m2

100% bawełna z cetryfikatem OEKO-TEX

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1 m

 

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top