O nas

O nas

Nasze pierwsze spotkanie? W przedszkolu. Dawno, dawno temu odbierałyśmy nasze dzieci z tej samej trzylatkowej grupy. Córki dorastały a my połączyłyśmy siły rozwijając 'Bawełnę i len'.

Magda wnosi do naszej firmy wykształcenie i doświadczenie architekta. Ceni sobie nowoczesne formy i minimalizm. Jest niestrudzona w poszukiwaniu wyjątkowego wzornictwa i perfekcyjna w realizacji swoich projektów. 'Bawełna i len' pozwoliły jej rozwinąć skrzydła i sprawdzić się w nowych wyzwaniach, jakie niesie ze sobą własna firma. To prawdziwy człowiek-orkiestra: projektuje, szyje, fotografuje, redaguje Facebook i Instagram. W 'wolnym' czasie rozpieszcza swoje dwa koty i psa.

Ania studiowała ogrodnictwo, ale życie rzuciło ją daleko od młodzieńczych zainteresowań w świat korporacyjny. Jest wielką fanką materiałów o tematyce florystycznej. Zajmuje się w firmie przede wszystkim papierkowymi formalnościami. Interesuje się ekologią i recycklingiem. Wierzy, że wspierając małe biznesy można zmienić świat na lepsze. W wolnych chwilach zaszywa się w domu na Podlasiu, w samym sercu Puszczy Augustowskiej.

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top