O zakupach

Sklep internetowy „Bawełna i Len”, dostępny pod adresem www.bawelnailen.pl, prowadzony jest przez Bawełna i Len Sp. z o.o. , Ul. Jana Maklakiewicza 17 lok. 47, 02-642 Warszawa, zarejestrowaną pod numerem KRS 0000683049 przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy Wydz. XIII  KRS, Kapitał zakładowy 50 000zł.  Firma posiada numer REGON: 367626904 oraz numer NIP 5213786033

 

Zakupy

Tkaniny wystawione w naszym sklepie internetowym są dostępne "od ręki". W przypadku wyczerpania asortymentu przy produkcie znajduje się adnotacja "Brak w magazynie". Nie wystawiamy tkanin, których nie mamy.

Produkty 'spod igły' są w większości szyte na zamówienie wg specyfikacji w zamówieniu (rodzaj tkaniny, rozmiar itp).

Każdy z produktów posiada zdjęcie, które bardzo dokładnie pokazuje jak dana rzecz wygląda. Staramy się także dokładnie opisać każdy produkt ułatwiając wybór przy zakupie.

Przed ostatecznym zatwierdzeniem zamówienia zostaniecie Państwo poroszeni o przeczytanie i akceptację regulaminu zakupów w sklepie "bawełna i len"

 

Wysyłka

Nasze produkty wysyłamy korzystając z usług Inpost.

 

Czas Realizacji Zamówienia

Zamówienie produktu dostępnego w sklepie jest realizowane (wysyłane) najpóźniej w ciągu 72 godzin po uzyskaniu płatności. Przy produktach na zamówienie okres oczekiwania to do 7 dni szycie i 3 dni wysyłka liczone od otrzymania płatności.

 

 

 Jakość

Wszystkie produkty, które są sprzedawane w naszym sklepie są bardzo wysokiej jakości. To co je wyróżnia od towarów dostępnych na naszym rynku to bardzo piękny, artystyczny design i najwyższa jakość wykonania. 

 

Pakowanie

Przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do zabezpieczenia naszych przesyłek ale także do estetyki naszego opakowania. Chcemy aby Państwo otrzymywali produkt starannie i bezpiecznie zapakowany. 

  

Płatności

Akceptujemy płatności przelewem i - przy odbiorze własnym - z wykorzystaniem kart płatniczych.  Dzięki współpracy z Przelewy 24  mają  Państwo  duże możliwości wyboru dogodnej i bezpiecznej formy płatności.

 

Zwroty

INFORMACJE DLA KONSUMENTÓW DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Prawo to jednak nie odnosi się do materiałów, które były cięte z belki specjalnie pod Państwa zamówienie oraz innych produktów wykonanych na Państwa zamówienie.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia , w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas  o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną)na adres :Bawełna i Len Sp. z o.o., al.Niepodległości 64/68 m 4 , 02-626 Warszawa lub sklep@bawelnailen.pl.. Konieczne jest także odesłanie ORYGINAŁU paragonu.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym nastąpił zwrot produktu. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Adres do zwrotu: Bawełna i Len Sp. z o.o. , paczkomat Inpost WAW100M, 02-502 Warszawa, ul. Łowicka 21 (sklep@bawelnailen.pl  ; tel. 601 069 099). Zwrot powinien być zrealizowany niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Koszty zwrotu są po stronie konsumenta.

Proszę pamiętać, że odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Reklamacje

Zakupione u nas produkty mogą Państwo reklamować.

Reklamacje, z tytułu niezgodności  towarów z Umową sprzedaży lub  gwarancji producenta rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania reklamacji.

Klient składa reklamację w formie pisemnej na adres sklepu tj. Bawełna i Len Sp. z o.o., al. Niepodległości 64/68 m 4, 02-626 Warszawa lub poprzez wysłanie mejla na adres sklep@bawelnailen.pl.

W każdym przypadku niezbędne jest dołączenie  do wysyłanej reklamacji  zdjęć produktu, na których wyraźnie uwidocznione są reklamowane wady. 

Odpowiedź na przesłaną reklamację zostanie przekazana Klientowi pocztą elektroniczną w terminie 14 dni.

 

Rejestracja i dane osobowe

Rejestrując się w sklepie Bawełna i Len, klient zgadza się na wykorzystanie przez sklep jego danych, w tym również w celach marketingowych i promocyjnych.

Składając Zamówienie, Klient świadomie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia i zawartej umowy sprzedaży. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

Administratorem danych osobowych jest  firma Bawełna i Len Sp. z o.o. , Ul. Jana Maklakiewicza 17 lok. 47, 02-642 Warszawa. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu Bawełna i Len  są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawy oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane można przeglądać oraz zmieniać po zalogowaniu do konta klienta sklepu.

 

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top