W magazynie
SKU
betsyTana Lawn™

Betsy organic Tana Lawn™

145,00 zł

BETSY to stylizowany mały kwiatowy wzór stworzony w 1933 roku przez tajemniczego projektanta D.S., który był twórcą wieku ulubionych klasycznych deseni Liberty w tamtych czasach.

Od 1982 roku Betsy pojawia się w kolekcji CLASSIC TANA Liberty.

Ta dostępna u nas wersja kolorystyczna Betsy oprócz certyfikatu Oeko-Tex®Standard 100 posiada również certyfikat GOTS ( Global Organic Textile Standard). Bawełna jest miękka w dotyku i ma piękne kolory.

 

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja jej produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

pranie w 40 stopniach

szerokość 136 cm

100% bawełna z cetryfikatem GOTS

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1 m

 

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top