W magazynie
SKU
KOSMARÓŻ

KOSMETYCZKA MAŁA "OLD ROSE"

Już od 50,00 zł

Kosmetyczka uszyta z powlekanej bawełny "old rose" w pięknym kolorze zgaszonego różu. Z zamkiem, z podszewką z ceraty lub bawełny powlekanej.

Wszystkie zabrudzenia po kosmetykach można łatwo wytrzeć mokrą gąbką. Można ją też prać w 30 stopniach i prasować (wnętrze nadaje się do prasowania jedynie w przypadku wersji z bawełną powlekaną) Idealna do torebki!

Wymiary: 20cmx15cm, szerokość na dole - 6cm

Poniżej informacja o dostępnych wykończeniach kosmetyczki - przy składaniu zamówienia należy wybrać jedną z podanych opcji.

Kosmetyczka uszyta z powlekanej bawełny "old rose" w pięknym kolorze zgaszonego różu. Z zamkiem, z podszewką z ceraty lub bawełny powlekanej. Wszystkie zabrudzenia po kosmetykach można łatwo wytrzeć mokrą gąbką. Można ją też prać w 30 stopniach i prasować (wnętrze nadaje się do prasowania jedynie w przypadku wersji z bawełną powlekaną) Idealna do torebki! Wymiary: 20cmx15cm, szerokość na dole - 6cm Poniżej informacja o dostępnych wykończeniach kosmetyczki - przy składaniu zamówienia należy wybrać jedną z podanych opcji.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top