W magazynie
SKU
tessa Tana Lawn™

Tessa Tana Lawn™

140,00 zł

TESSA to klasyczny Paisley, drobny i szczegółowy, pochodzący z XIXw, zaczerpnięty z archiwum Liberty Fabrics. Ten opracowany został jako część kolekcji szalików. Wzory typu Paisley pierwotnie pochodziły z Kaszmiru, do Europy trafiły pod koniec XVIIIw.

Niebieska szarość, pudrowy róż, zimny granat i beże to kolory tej wersji, niezwykle eleganckiej. Piękna tkanina na szaliki, apaszki, chusty, sukienki i spódnice.

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja jej produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

pranie w 40 stopniach

szerokość 136/133 cm, gramatura 76g/m2

100% bawełna z cetryfikatem OEKO-TEX

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1 m

 

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top