Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał
SKU
StrawberryMeadowTana Lawn™

STRAWBERRY MEADOW bawełna Tana Lawn™

130,00 zł

NOWOŚĆ

Strawberry Meadow jest częścią kolekcji ‘Private View’ przygotowanej przez Liberty Fabrics.

Inspiracją do stworzenia Strawberry Meadow był – naturalnie – Strawberry Thief, kojarzony przede wszystkim z Williamem Morrisem i historią sięgającą odległego 1883 roku. Pomysłodawcą wzoru był Philip Webb, nazywany Ojcem Sztuki i Rzemiosła Architektury.

Strawberry Meadow to współczesna, uproszczona, monochromatyczna wersja oryginału, wnosząca powiew nowoczesności do tradycji wykorzystującej motywy zdobnicze wprost z bogatych angielskich ogrodów. Głównymi bohaterami pozostają ptaki i roślinność. Mocna, zdecydowana kolorystyka wnosi energię niepozostawiając miejsca na obojętność.

Ptaki i rośliny, dwa mocne kolory: ciemny niebieski i cynober, czyli czerwień wpadająca w pomarańczowy – to zestawienie przenosi wprost w objęcia lata.

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

pranie w 40 stopniach

szerokość 136 cm

100% bawełna

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1 m

 

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top