W magazynie
SKU
adelphivoyageTanaLawn™

Adelphi VoyageTana Lawn™

140,00 zł

soczysty ADELPHI VOYAGE bawełna Tana Lawn™

Wzór ADELPHI VOYAGE jest inspirowany wzornictwem z XIX wieku. Jest to kompilacja dwóch wzorów z ręcznie malowanych szalów stworzonych na zamówienie firmy Liberty. Przedstawia las deszczowy z tropikalnymi palmami, pełen rozwichrzonymi liści i wybujałych paproci. Pieczołowicie odwzorowane szczegóły nadają rysunkowi niezwykłej głębi.

Wzór jest częścią kolekcji SS22 ( Wiosna-Lato 22) Liberty Fabrics™.Tym razem Liberty Fabrics™ wyrusza w fantastyczną podróż inspirowaną opowieściami ze świata Literatury, Muzyki i Teatru. Te trzy narracje łączą się w magiczną kolekcję, w której nic nie jest takie jakim się wydaje.

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja jej produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

pranie w 40 stopniach

szerokość 136 cm

100% bawełna

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1 m

 

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top