W magazynie
SKU
CatherineRoweTana Lawn™

CATHERINE ROWE bawełna Tana Lawn™

130,00 zł

Wzór o katalogowej nazwie Catherine Rowe to oryginalnie 'Palace Gardens".

Wzór powstał jako propozycja artystki Catherine Rowe na otwarty konkurs 'Liberty Open Call 2019'. Kompozycja jako jedna z czterech - spośród 5000 zgłoszonych do konkursu - została przeniesiona na materiał i już na zawsze będzie częścią historii wzornictwa angielskiego.

Inspiracją artystki są bogate florystycznie ogrody angielskie w połączeniu z tradycyjnymi porcelanowymi figurkami z Staffordshire. Wspaniały zadruk pozwala dostrzec drobne detale kompozycji: kwiaty, liście, owoce, motyle i ptaki. A także złoty klucz do bramy tego czarodziejskiego ogrodu.

Zwracamy uwagę na bardzo jasny rewers tego wzoru - proszę spojrzeć na zdjęcie.

edycja limitowana

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

Pranie w 40 stopniach.

szerokość 136 cm

100% bawełna

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1 m

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top