W magazynie
SKU
chustkaBOURTON

TANA LAWN BOURTON APASZKI I SZALIKI

Już od 60,00 zł

Apaszki i szaliki szyjemy z bawełny TANA LAWN firmy LIBERTY, bawełny charakterystycznej w dotyku, cienkiej, z lekkim połyskiem.

Wzór Bourton - zaczerpnięty z archiwów wzór typu paisley (tzw. wzór turecki), odświeżony w 1963 roku, stał się klasycznym deseniem Liberty w roku 1987. Piękne odcienie szarości, z dodatkiem delikatnego różu, mięty i czerni.

Kwadratowa apaszka nadaje się doskonale na szyję, na głowę, do zawiązania na torebce. Przyda się na wiosnę i na lato, w mieście, na plaży i w górach, na rower i na żaglówkę czy kajak!

Mniejsze chustki - 50 x 50 cm - są idealne dla dzieci: na szyję, na głowę. Świetne jako kolorystyczny dodatek w postaci apaszki dla dorosłych. Cena 50 złotych.

Większe chustki - 65 x 65 cm - są idealne na głowę dla dorosłych. Świetne na szyję. Cena 65 złotych.

Dysponujemy jeszcze chustką w rozmiarze 55 cm x 55 cm . Cena 55 złotych.

Szaliki szyjemy w dwóch podstawowych rozmiarach: 50 x 130 cm oraz 80 x 130 cm. Węższy szalik jest w cenie 90 złotych, szerszy w cenie 130 złotych. Polecamy również szale w rozmiarze 65 x 180 cm, które mogą także służyć jako pareo np. na plażę. Szal w cenie 150 złotych..

Pranie w 40 stopniach.

Uwaga: przy składaniu zamówienia należy poniżej wybrać wymiar chustki czy szalika.

Apaszki i szaliki szyjemy z bawełny TANA LAWN firmy LIBERTY, charakterystycznej w dotyku, cienkiej, z lekkim połyskiem. Wzór Bourton - zaczerpnięty z archiwów wzór typu paisley (tzw. wzór turecki), odświeżony w 1963 roku, stał się klasycznym deseniem Liberty w roku 1987. Piękne odcienie szarości, z dodatkiem delikatnego różu, mięty i czerni. Kwadratowa apaszka nadaje się doskonale na szyję, na głowę, do zawiązania na torebce. Przyda się na wiosnę i na lato, w mieście, na plaży i w górach, na rower i na żaglówkę czy kajak! Mniejsze chustki - 50 x 50 cm - są idealne dla dzieci: na szyję, na głowę. Świetne jako kolorystyczny dodatek w postaci apaszki dla dorosłych. Cena 49 złotych. Polecamy również szale w rozmiarze 65 x 170 cm, które mogą także służyć jako pareo np. na plażę. Szal w cenie 145 złotych. Większe chustki - 65 x 65 cm - są idealne na głowę dla dorosłych. Świetne na szyję. Cena 59 złotych. Szaliki szyjemy w dwóch rozmiarach: 50 x 130 cm oraz 80 x 130 cm. Węższy szalik jest w cenie 79 złotych, szerszy w cenie 119 złotych. Pranie w 40 stopniach. Uwaga: przy składaniu zamówienia należy poniżej wybrać wymiar chustki czy szalika.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top