W magazynie
SKU
spodenkiTanaLawndladoroslych

TANA LAWN krótkie spodenki dla dorosłych

Już od 140,00 zł

Krótkie spodenki z bawełny Tana Lawn na gumce z rozcięciami z boku nogawek.

Idealne do spania, ale nie tylko: na plażę, na łódkę, na kajak - słowem fantastyczne na letnie wakacje. Śliczne, wygodne, przewiewne, po prostu doskonałe! Cieniutka bawełna praktycznie nie wymaga prasowania i błyskawicznie schnie.

100% bawełna Tana Lawn Liberty.

Pranie w 40 stopniach.

Spodenki szyjemy na zamówienie - czas realizacji zamówienia do 5 dni.

Przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie materiału - wzoru bawełny TANA LAWN. Następnie należy wskazać rozmiar spodenek. Opcje wyboru poniżej.

Cena w zależności od rozmiaru ( 129 złotych dla rozmiaru 34-36, 137 złotych dla 38-40, 145 złotych dla 42-44).

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny.

Krótkie spodenki z bawełny Tana Lawn na gumce z rozcięciami z boku nogawek. Idealne do spania, ale nie tylko: na plażę, na łódkę, na kajak - słowem fantastyczne na letnie wakacje. Śliczne, wygodne, przewiewne, po prostu doskonałe! Cieniutka bawełna praktycznie nie wymaga prasowania i błyskawicznie schnie. 100% bawełna Tana Lawn Liberty. Pranie w 40 stopniach. Spodenki szyjemy na zamówienie - czas realizacji zamówienia do 5 dni. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie materiału - wzoru bawełny TANA LAWN. Następnie należy wskazać rozmiar spodenek. Opcje wyboru poniżej. Cena w zależności od rozmiaru ( 129 złotych dla rozmiaru 34-36, 137 złotych dla 38-40, 145 złotych dla 42-44). W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top