Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał
SKU
NATASHACOVERDALElightTana Lawn™

NATASHA COVERDALE light bawełna Tana Lawn™

130,00 zł

Wzór o katalogowej nazwie Natasha Coverdale powstał jako propozycja na otwarty konkurs 'Liberty Open Call 2019'. Kompozycja jako jedna z czterech - spośród  5000 zgłoszonych do konkursu - została przeniesiona na materiał i już zawsze będzie częścią historii wzornictwa angielskiego.

Artystka Natasha Coverdale urodzona w Hong Kongu, mieszkająca wcześniej w Azji i Stanach Zjednoczonych a obecnie w Anglii, czerpie inspirację z tradycji rysunku japońskiego i wzornictwa francuskiego z odległych XVII i XVIII wieku. 

Bezpośrednią inspiracją wzoru konkursowego był serial 'River Cottage' i tradycyjne ogrodnicze 'dożynki' angielskie. Bogactwo form kwiatów i owoców, obfitość plonów, pasja ogrodnicza Anglików - to wszystko można odnależć w energetycznej kompozycji Natashy Coverdale.

Edycja limitowana

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

pranie w 40 stopniach

szerokość 136 cm

100% bawełna

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1 m

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top