Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał
SKU
ColumbiaRoadpinkTana Lawn™

COLUMBIA ROAD PINK bawełna Tana Lawn™

140,00 zł

Wzór Columbia Road to ikona wzornictwa. Oryginalnie zaprojektowana pod koniec 1890 roku i często powielana  na początku XX wieku. Wzór odświeżany w latach 60-tych i 90-tych XX wieku a ostatnia, najnowsza wersja jest z 2010 roku.

Columbia Road nawiązuje stylem do Art Nouveau a w ornamentach można doszukać się inspiracji kwiatami narcyzów, goździków i piwonii.

UWAGA! Ostatni 1.57m!

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

pranie w 40 stopniach

szerokość 136 cm

100% bawełna

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1 

 

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top