W magazynie
SKU
TessaLightTana Lawn™

TESSA light bawełna Tana Lawn™

130,00 zł

Tessa to klasyczny Paisley, drobny i szczegółowy, pochodzący z XIXw, zaczerpnięty z archiwum Liberty Fabrics. Ten opracowany został jako część kolekcji szalików. Wzory typu Paisley pierwotnie pochodziły z Kaszmiru, do Europy trafiły pod koniec XVIIIw.

Niebieska szarość, pudrowy róż, zimny granat i beże to kolory tej wersji, niezwykle eleganckiej. Piękny tkanina na szaliki, apaszki, chusty, sukienki, koszule i bluzki i spódnice.

UWAGA! ostatnie 0.65m

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, zachowuje się jak jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech. Idealna na letnie ubrania, sukienki, również wieczorowe, bluzki, koszule, na ubrania dla dzieci, chustki na szyję, na głowę, szaliki, spodenki i koszulki do spania. Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. 

Pranie w 40 stopniach. 

Szerokość 136cm

100% bawełna

cena za 1 mb

można kupować wielokrotność 0,1mb

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top