W magazynie
Tylko 0 pozostał
SKU
torbaWISTERIA

TORBA Z POWLEKANEJ BAWEŁNY WISTERIA

190,00 zł

Duża torba na lato, zakupy, plażę i na co dzień. Bardzo praktyczna ze względu na użyte tkaniny. I bardzo ładna, uszyta z wielką starannością.


Zewnętrzna warstwa to bawełna powlekana WISTERIA w kolorze dusty blue (zgaszony niebieski) z delikatnym kwiatowym deseniem. . W środku - cerata (oil cloth), w pięknym kolorze woodrose w kropeczki.
To połączenie materiałów i kolorów wygląda świetnie! Rączki uszyte są z powlekanej bawełny. W środku torby - kieszeń z ceraty.

Torbę łatwo wyczyścić mokrą gąbką, nie brudzi się tak jak bawełniana. Można ją również prać w 30 stopniach i prasować po stronie bawełny, w niskiej temperaturze.
Do kompletu mamy w sklepie kosmetyczki z tej samej kombinacji tkanin :)

42X40cm, szer. na dole 12cm,
raczki 5x50cm, kieszeń wewnętrzna
100% bawełna powlekana / wnętrze 100% bawełna - cerata (oil cloth)

Torba nie zawsze jest dostępna 'od ręki' - wtedy szyjemy ją w ciągu 3 dni rooczych na podstawie opłaconego zamówienia. 

W razie pytań czy wątpliwości prosimy o mejl na adres sklep@bawelnailen.pl lub SMS/telefon na numer 601 069 099.

Duża torba na lato, zakupy, plażę i na co dzień. Bardzo praktyczna ze względu na użyte tkaniny. I bardzo ładna, uszyta z wielką starannością. Zewnętrzna warstwa to bawełna powlekana w kolorze dusty blue (zgaszony niebieski) z delikatnym kwiatowym deseniem. . W środku - cerata (oil cloth), w pięknym kolorze woodrose w kropeczki. To połączenie materiałów i kolorów wygląda świetnie! Rączki uszyte są z powlekanej bawełny. W środku - kieszeń z ceraty. Torbę łatwo wyczyścić mokrą gąbką, nie brudzi się tak jak bawełniana. Można ją również prać w 30 stopniach i prasować po stronie bawełny, w niskiej temperaturze. Do kompletu mamy w sklepie kosmetyczki z tej samej kombinacji tkanin :) 42X40cm, szer. na dole 12cm, raczki 5x50cm, kieszeń wewnętrzna 100% bawełna powlekana / wnętrze 100% bawełna - cerata (oil cloth) Jeżeli produkt jest niedostępny w sklepie, uszyjemy torbę w ciągu 3 dni na zamówienie - prosimy o mejl na adres sklep@bawelnailen.pl lub SMS/telefon na numer 601 069 099.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top