Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał
SKU
PODKŁWisteria

PODKŁADKA NA STÓŁ, kolor WISTERIA

35,00 zł

Podkładka na stół z naszej powlekanej bawełny Wisteria, rozmiar ok. 34,5x45cm.

Materiał jest podłożony jednokrotnie - serwetki ładniej się układają na stole. Wykończenie antypoślizgowe sprawia, że podkładki nie 'jeżdżą' po stole.

Większość plam spiera się bez najmniejszego problemu; w tym keczup, kredki, długopis, kawa, wino. Wystarczy materiał przetrzeć mokrą gąbką (poniżej nasz film z podkładką w roli głównej). Wylane płyny nie wsiąkają w materiał.

Podkładki można prać w 30 stopniach i prasować na prawej stronie w niskiej temperaturze.

Polecamy, naprawdę świetnie się sprawdzają, a przede wszystkim bardzo ładnie wyglądają na stole ! Z tej samej bawełny szyjemy także obrusy na zamówienie.

Cena dotyczy jednej sztuki podkładki.

Wysyłka do 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.

Podkładka na stół z naszej powlekanej bawełny Wisteria, rozmiar ok. 34,5x45cm. Materiał jest podłożony jednokrotnie - serwetki ładniej się układają na stole. Większość plam spiera się bez najmniejszego problemu; w tym keczup, kredki, długopis, kawa, wino. Wystarczy materiał przetrzeć mokrą gąbką (poniżej nasz film z podkładką w roli głównej). Wylane płyny nie wsiąkają w materiał. Podkładki można prać w 30 stopniach i prasować na prawej stronie w niskiej temperaturze. Polecamy, naprawdę świetnie się sprawdzają, a przede wszystkim bardzo ładnie wyglądają na stole ! Cena dotyczy jednej sztuki.

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top