W magazynie
SKU
PODKŁgwiazdki

PODKŁADKA NA STÓŁ granatowa w srebrne gwiazdki

30,00 zł

Podkładka na stół z naszej powlekanej bawełny, idealna na czas zimowy i świąteczny, rozmiar ok. 34x45cm.

Wzór w srebrne gwiazdki na ciemnogranatowym tle, nastrojowy i elegancki :)

Materiał jest podłożony jednokrotnie - serwetki ładniej się układają na stole. Wykończenie antypoślizgowe sprawia, że podkładki nie 'jeżdżą' po stole.

Większość plam spiera się bez najmniejszego problemu; w tym keczup, kredki, długopis, kawa, wino. Wystarczy materiał przetrzeć mokrą gąbką (poniżej nasz film z podkładką w roli głównej). Wylane płyny nie wsiąkają w materiał.

Podkładki można prać w 30 stopniach i prasować na prawej stronie.

Polecamy, naprawdę świetnie się sprawdzają, a przede wszystkim bardzo ładnie wyglądają na stole! Z tej samej bawełny szyjemy także obrusy na zamówienie.

Cena dotyczy jednej sztuki.

Wysyłka do 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.

Podkładka na stół z naszej powlekanej bawełny idealna na czas zimowy i świąteczny, rozmiar ok. 34x45cm. Wzór w srebrne gwiazdki na ciemnogranatowym tle, nastrojowy i elegancki :) Materiał jest podłożony jednokrotnie - serwetki ładniej się układają na stole. Wykończenie antypoślizgowe sprawia, że podkładki nie 'jeżdżą' po stole. Większość plam spiera się bez najmniejszego problemu; w tym keczup, kredki, długopis, kawa, wino. Wystarczy materiał przetrzeć mokrą gąbką (poniżej nasz film z podkładką w roli głównej). Wylane płyny nie wsiąkają w materiał. Podkładki można prać w 30 stopniach i prasować na prawej stronie. Polecamy, naprawdę świetnie się sprawdzają, a przede wszystkim bardzo ładnie wyglądają na stole! Z tej samej bawełny szyjemy także obrusy na zamówienie. Cena dotyczy jednej sztuki.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top