W magazynie
SKU
PODKŁszarakropki

PODKŁADKA NA STÓŁ szara w białe kropeczki

40,00 zł

Podkładka na stół z naszej powlekanej szarej bawełny, rozmiar ok. 34x45cm.

Materiał jest podłożony jednokrotnie - serwetki ładniej się układają na stole. Wykończenie antypoślizgowe sprawia, że podkładki nie 'jeżdżą' po stole.

Większość plam spiera się bez najmniejszego problemu; w tym keczup, kredki, długopis, kawa, wino. Wystarczy materiał przetrzeć mokrą gąbką. Wylane płyny nie wsiąkają w materiał.

Podkładki można prać w 30 stopniach i prasować na prawej stronie.

Polecamy: naprawdę świetnie się sprawdzają, a przede wszystkim bardzo ładnie wyglądają na stole !   Z tej samej bawełny szyjemy także obrusy na zamówienie.

Cena dotyczy jednej sztuki podkładki.

Wysyłka do 3 dni roboczych od otrzymania płatności.

Podkładka na stół z naszej powlekanej szarej bawełny, rozmiar ok. 34x45cm. Materiał jest podłożony jednokrotnie - serwetki ładniej się układają na stole. Wykończenie antypoślizgowe sprawia, że podkładki nie 'jeżdżą' po stole. Większość plam spiera się bez najmniejszego problemu; w tym keczup, kredki, długopis, kawa, wino. Wystarczy materiał przetrzeć mokrą gąbką (poniżej nasz film z podkładką w roli głównej). Wylane płyny nie wsiąkają w materiał. Podkładki można prać w 30 stopniach i prasować na prawej stronie. Polecamy, naprawdę świetnie się sprawdzają, a przede wszystkim bardzo ładnie wyglądają na stole ! Z tej samej bawełny szyjemy także obrusy na zamówienie. Cena dotyczy jednej sztuki.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top