W magazynie
SKU
koszula TL

BAWEŁNA TANA LAWN - KOSZULA DAMSKA

Już od 350,00 zł

Koszula damska z bawełny TANA LAWN.

Bawełna TANA LAWN firmy Liberty jest cieniutka, niezwykle delikatna, z lekkim połyskiem, wykonana ze specjalnie dobranych długich włókien gwarantujących wysoką jakość tkaniny. Jest przewiewna, oddychająca, wyjątkowo szybko schnąca po zmoczeniu (praniu), niezwykle łatwo się prasuje. Idealna na koszule. Wzornictwo bardzo ciekawe, zadruk trwały.

Proponujemy koszule w rozmiarach 34 - 42.

Koszula o swobodnym kroju - typ weekendowy.

Szyjemy na zamówienie - należy wybrać wzór materiału i rozmiar

Czas oczekiwania na gotowy produkt do 7 dni roboczych od daty płatności.
Nasz standard to szycie bez usztywnienia kołnierzyka i mankietów ale możemy też uszyć klasycznie - prosimy wtedy o kontakt (telefon 601 069 099 lub przez Facebook / Instagram)
Składając zamówienie prosimy o wybranie rozmiaru koszuli oraz rodzaju materiału. Szczegółowy opis wszystkich dostępnych wzorów bawełny TANA LAWN znajdą Państwo w dziale tkaniny 'bawełny Tana Lawn'.

cena koszuli 349 złotych

Koszula damska z bawełny TANA LAWN. Bawełna TANA LAWN firmy Liberty jest niezwykle delikatna, cieniutka, z lekkim połyskiem, wykonana ze specjalnie dobranych długich włókien gwarantujących wysoką jakość tkaniny. Jest przewiewna, oddychająca, wyjątkowo szybko schnąca po zmoczeniu (praniu), niezwykle łatwo się prasuje. Idealna na koszule. Wzornictwo bardzo ciekawe, zadruk trwały.

Proponujemy koszule w rozmiarach 34 - 42. Koszula o swobodnym kroju - typ weekendowy. Szyjemy na zamówienie - należy wybrać wzór materiału i rozmiar. Czas oczekiwania na gotowy produkt do 7 dni roboczych od daty płatności. Nasz standard to szycie bez użycia usztywnienia w kołnierzyku i mankietach ale możemy też uszyć klasycznie - prosimy wtedy o kontakt (telefon 601 069 099, Facebook lub Instagram) Składając zamówienie prosimy o wybranie rozmiaru koszuli oraz rodzaju materiału. Szczegółowy opis wszystkich dostępnych wzorów bawełny TANA LAWN znajdą Państwo w dziale tkaniny 'bawełny Tana Lawn'. cena koszuli 349 złotych

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top