Brak w magazynie
SKU
KOSMAWISTERIA

KOSMETYCZKA MAŁA "WISTERIA"

Kosmetyczka uszyta z powlekanej bawełny "Wisteria" z delikatnym kwiatowym wzorem na przygaszonym niebieskim tle . Z zamkiem, z podszewką z ceraty lub bawełny powlekanej.

Wszystkie zabrudzenia po kosmetykach można łatwo wytrzeć mokrą gąbką. Można ją też prać w 30 stopniach i prasować (wnętrze nadaje się do prasowania jedynie w przypadku wersji z bawełną powlekaną) Idealna do torebki!

Wymiary: 20cm x 15cm, szerokość na dole - 6cm.

Poniżej informacja o dostępnych wykończeniach kosmetyczki  (różne podszewki) - przy składaniu zamówienia należy wybrać jedną z podanych opcji.

Kosmetyczka uszyta z powlekanej bawełny "Wisteria" z delikatnym kwiatowym wzorem na przygaszonym niebieskim tle . Z zamkiem, z podszewką z ceraty lub bawełny powlekanej. Wszystkie zabrudzenia po kosmetykach można łatwo wytrzeć mokrą gąbką. Można ją też prać w 30 stopniach i prasować (wnętrze nadaje się do prasowania jedynie w przypadku wersji z bawełną powlekaną) Idealna do torebki! Wymiary: 20cmx15cm, szerokość na dole - 6cm Poniżej informacja o dostępnych wykończeniach kosmetyczki - przy składaniu zamówienia należy wybrać jedną z podanych opcji.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top