Brak w magazynie
SKU
TLbloomersy

TANA LAWN BLOOMERSY

Przebój na lato - nasze piękne kolorowe cieniutkie i przewiewne BLOOMERSY, czyli majtki do założenia na pieluchę :)
Są naprawdę śliczne i każdy maluch będzie wyglądał w nich słodko: i na plaży, i w mieście. Można je zakładać pod sukienki, spódniczki albo same, kiedy jest gorąco.
Można też zamówić do kompletu spódniczkę na gumce lub chusteczkę na głowę.
Prosimy o mejle lub telefony w sprawach nietypowych zamówień.

100% bawełna Tana Lawn Liberty.

Pranie w 40 stopniach.

Bloomersy szyjemy na zamówienie - czas realizacji zamówienia do 5 dni.


Przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie materiału - wzoru bawełny TANA LAWN. Następnie należy wskazać rozmiar bloomersów. Opcje wyboru poniżej.


W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny.

Przebój na lato - nasze piękne kolorowe cieniutkie i przewiewne BLOOMERSY, czyli majtki do założenia na pieluchę :) Są naprawdę śliczne i każdy maluch będzie wyglądał w nich słodko i na plaży, i w mieście. Można je zakładać pod sukienki, spódniczki albo same, kiedy jest gorąco. Można też zamówić do kompletu spódniczkę na gumce, chusteczkę na głowę. Prosimy o mejle lub telefony w sprawach nietypowych zamówień. 100% bawełna Tana Lawn Liberty. Pranie w 40 stopniach. Spodenki szyjemy na zamówienie - czas realizacji zamówienia do 5 dni. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie materiału - wzoru bawełny TANA LAWN. Następnie należy wskazać rozmiar spodenek. Opcje wyboru poniżej. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top