W magazynie
SKU
chustkaFLORALSYMPHONY

TANA LAWN FLORAL SYMPHONY APASZKI I SZALIKI

Już od 50,00 zł

Apaszki i szaliki szyjemy z bawełny TANA LAWN firmy LIBERTY, bawełny charakterystycznej w dotyku, cienkiej, z lekkim połyskiem.

Wzór Floral Symphony wykorzystuje motywy florystyczne, głównie ze świata kwiatów alpejskich. Znawcy odnajdą kwiaty szarotki alpejkiej, naradki kosmatej czy lepnicy różowej. 

Kwadratowa apaszka nadaje się doskonale na szyję, na głowę, do zawiązania na torebce. Przyda się na wiosnę i na lato, w mieście, na plaży i w górach, na rower i na żaglówkę czy kajak!

Mniejsze chustki - 50 x 50 cm - są idealne dla dzieci: na szyję, na głowę. Świetne jako kolorystyczny dodatek w postaci apaszki dla dorosłych. Cena 50 złotych. Proponujemy też wersję 55 x 55 cm w cenie 55 złotych.

Większe chustki - 65 x 65 cm - są idealne na głowę dla dorosłych. Świetne na szyję. Cena 65 złotych.

Szaliki szyjemy w dwóch podstawowych rozmiarach: 50 x 130 cm oraz 80 x 130 cm. Węższy szalik jest w cenie 90 złotych, szerszy w cenie 130 złotych. Polecamy również szale w rozmiarze 65 x 180 cm, które mogą także służyć jako pareo np. na plażę. Szal w cenie 150 złotych.

Wysyłka najpóźniej po 3 dniach roboczych od momentu opłacenia zamówienia. 
 

Pranie w 40 stopniach.

Uwaga: przy składaniu zamówienia należy poniżej wybrać wymiar chustki czy szalika.

Apaszki i szaliki szyjemy z bawełny TANA LAWN firmy LIBERTY, charakterystycznej w dotyku, cienkiej, z lekkim połyskiem. Wzór Jewel inspirowany jest archiwalnym szalikiem Liberty z 1966 roku. Odważny geometryczny wzór, skrzydła motyli zamknięte w błękitno - granatowo - pomarańczowo - czerwonym witrażu. Piękna tkanina na szaliki i apaszki Kwadratowa apaszka nadaje się doskonale na szyję, na głowę, do zawiązania na torebce. Przyda się na wiosnę i na lato, w mieście, na plaży i w górach, na rower i na żaglówkę czy kajak! Mniejsze chustki - 50 x 50 cm są idealne dla dzieci: na szyję, na głowę. Świetne jako kolorystyczny dodatek w postaci apaszki dla dorosłych. Cena 49 złotych. Większe chustki - 65 x 65 cm - są idealne na głowę dla dorosłych. Świetne na szyję. Cena 59 złotych. Szaliki szyjemy w dwóch podstawowych rozmiarach: 50 x 130 cm oraz 80 x 130 cm. Węższy szalik jest w cenie 89 złotych, szerszy w cenie 119 złotych. Polecamy również szale w rozmiarze 65 x 170 cm, które mogą także służyć jako pareo np. na plażę. Szal w cenie 145 złotych. Pranie w 40 stopniach. Uwaga: przy składaniu zamówienia należy poniżej wybrać wymiar chustki czy szalika.
bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top