W magazynie
SKU
apaszkaStudiobohemia

apaszki STUDIO BOHEMIA Tana Lawn™

Już od 80,00 zł

 

Studio Bohemia to nowa propozycja Liberty Fabrics™ stworzona w ramach kolekcji jesień-zima '21. 

Studio Bohemia to wibrujące połaczenie odważnych geometrycznych wzorów z motywami kwiatowymi w stylu Art Nouveau, intrygujących kształtów rodem z tkanin ikat i wzornictwa charakterystycznego dla Bliskiego Wschodu. Ta wielobarwna kakafonia wzorów jest inspirowana archiwalnymi motywami z lat 70. ubiegłego wieku, które można odnaleźć w szalach firmy Lberty.

Apaszki i szaliki szyjemy z bawełny Tana Lawn, jedwabistej w dotyku z lekkim połyskiem.

Kwadratowa apaszka jest doskonała na szyję, na głowę, do zawiązania na torebce. Przyda się na wiosnę i na lato, w mieście, na plaży i w górach, na rower, żaglówkę i na bal. Szyjemy apaszki w rozmiarze 50x50 cm i 65x65 cm.

Szaliki szyjemy w dwóch podstawowych rozmiarach: 50x130 cm i 65x190 cm. Eleganckie, miłe w dotyku – polecamy na wiosnę i jesień. Duży szal może służyć jako pareo w lecie i chronić od zimna w zimie.

Wysyłka najpóźniej po 3 dniach roboczych od momentu opłacenia zamówienia. 

 

apaszka STUDIO BOHEMIA z bawełny Tana Lawn™ 

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, przypomina jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech.  Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. Idealna na apaszki dla nowoczesnej kobiety lub mężczyzny.

pranie w 40 stopniach

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top