W magazynie
SKU
apaszkaStrawberryMeadow

apaszki STRAWBERRY MEADOW Tana Lawn™

Już od 65,00 zł

apaszka z bawełny Tana Lawn™ - wzór STRAWBERRY THIEF

Strawberry Meadow jest częścią kolekcji ‘Private View’ przygotowanej przez Liberty Fabrics.

Inspiracją do stworzenia Strawberry Meadow był – naturalnie – Strawberry Thief, kojarzony przede wszystkim z Williamem Morrisem i historią sięgającą odległego 1883 roku. Pomysłodawcą wzoru był Philip Webb, nazywany Ojcem Sztuki i Rzemiosła Architektury.

Strawberry Meadow to współczesna, uproszczona, monochromatyczna wersja oryginału, wnosząca powiew nowoczesności do tradycji wykorzystującej motywy zdobnicze wprost z bogatych angielskich ogrodów. Głównymi bohaterami pozostają ptaki i roślinność. Mocna, zdecydowana kolorystyka wnosi energię niepozostawiając miejsca na obojętność.

Ptaki i rośliny, dwa mocne kolory: ciemny niebieski i cynober, czyli czerwień wpadająca w pomarańczowy – to zestawienie przenosi wprost w objęcia la

 

apaszka STRAWBERRY MEADOW z bawełny Tana Lawn™

Bawełna Tana Lawn™ jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, przypomina jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech.  Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. Idealna na apaszki dla nowoczesnej kobiety lub mężczyzny.

pranie w 40 stopniach

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top