W magazynie
SKU
TANA LAWN NATASHA COVERDALE LIGHT APASZKI

TANA LAWN NATASHA COVERDALE LIGHT APASZKI

Już od 70,00 zł

apaszka z bawełny TANA LAWN - wzór NATASHA COVERDALE. Wersja kolorystyczna 'light' (jasna).

Wzór o katalogowej nazwie Natasha Coverdale powstał jako propozycja na otwarty konkurs 'Liberty Open Call 2019'. Kompozycja jako jedna z czterech - spośród  5000 zgłoszonych do konkursu - została przeniesiona na materiał i już zawsze będzie częścią historii wzornictwa angielskiego.

Artystka Natasha Coverdale urodzona w Hong Kongu, mieszkająca wcześniej w Azji i Stanach Zjednoczonych a obecnie w Anglii, czerpie inspirację z tradycji rysunku japońskiego i wzornictwa francuskiego z odległych XVII i XVIII wieku. 

Bezpośrednią inspiracją wzoru konkursowego był serial 'River Cottage' i tradycyjne ogrodnicze 'dożynki' angielskie. Bogactwo form kwiatów i owoców, obfitość plonów, pasja ogrodnicza Anglików - to wszystko można odnależć w energetycznej kompozycji Natashy Coverdale.

edycja limitowana

apaszka NATASHA COVERDALE LIGHT z bawełny TANA LAWN

Bawełna Tana Lawn jest niezwykle delikatna, gładka, z lekkim połyskiem, cieniutka, przypomina jedwab. Tkanina wykonana jest ze specjalnie dobranej gatunkowo bawełny o długich, ultracienkich włóknach, a tradycja produkcji sięga 100 lat. Piękne wzory, piękne kolory, doskonała jakość. Wzory są ręcznie rysowane przez projektantów, następnie materiały drukuje się we Włoszech.  Przewiewna, chłodna i oddychająca, jednocześnie wystarczająco wytrzymała do codziennego noszenia. Idealna na apaszki dla nowoczesnej kobiety lub mężczyzny.

pranie w 40 stopniach

bawełna i len na Facebooku bawełna
To Top